Parafínové zábaly

Parafinové pláty obsahují pouze čisté přírodní příměsi, žádné chemické barviva nebo stabilizátory.

Terapie a masáže DANIEL, Olomouc - Parafínové zábaly

HerbalWax s obsahem kombinace směsi ájurvédských bylin. Redukuje lokální bolesti těla, zad a svalstva. Pomáhá při nástupech viróz a při chronických onemocněních horních cest dýchacích. Jeho použití na lidském těle pomáhá plynulé cirkulaci krve v oběho­vém systému. Účinně bojuje proti bolesti hlavy a migréně.

CoconutlAfax s obsahem 30% čistého panenského kokosového oleje. Je vhodný pro péči o suchou a citlivou pokožku na různých místech těla. Hydratuje a zabraňuje vysychání pleti. Jemná exotická vůně umocňuje relaxační zážitek.

ChocolateWax s obsahem 50% čistého kakaa. Obsah kakaové hmoty v zábalu přiměřeně zásobuje pokožku antioxidačními složkami. Čokoládový obklad předává to nejlepší i vysoce senzitivní pokožce, prospívá Vašemu vzhledu i stavu mysli. Ka­kao má na lidský organismus stimulující a povzbuzující účinky.

BeesWax s více jak obsahem 90% čistého včelího vosku. Vysoký obsah přírodního včelího vosku může svým působením plně nahradit parafínové zábaly. Navíc při zahřívání včelí vosk uvolňuje svoji typickou vůni — zábal je aromaterapeu­tický zážitek pro všechny smysly.