Klasická rekondiční a relaxační masáž

Klasická rekondiční masáž uvolňuje masírované svalstvo a povzbuzuje krevní oběh. Tím obohacuje krev kyslíkem, zlepšuje výživu buněk a zvyšuje elasticitu svalstva. V rovině duševní má klasická masáž blahodárný vliv na nervovou soustavu a celkově pozitivně ovlivňuje psychický stav člověka

Mechanický účinek masáže spočívá v podpoře návratu žilní krve a mízy z periférie do oběhového centra.

Biochemický účinek masáže představuje kožní zčervenání v místě provádění masérských hmatů. Podkladem zčervenání je rozšíření krevních vlásečnic a drobných cév v kůži. Příčinou je uvolňování různých látek přítomných v organismu, nejčastěji se jedná o histamin nebo acetylcholin.

Reflexní účinek masáže spočívá v ovlivňování vzdálených míst od místa provádění masérského hmatu vlivem odstředivé dráhy reflexního oblouku (např. při masáži chodidla můžeme ovlivňovat funkci vnitřních orgánů, při tepání zad ovlivňovat činnost srdce).

Doporučuje se masáž celková (cca 90 minut), kde se masírují nohy zepředu a zezadu, záda, šíje a hýžd. Nejčastěji žádaná masáž je masáž zad, šíje a hýždí v délce 45 minut.

Pro zvýšení účinnosti masáže je vhodné krátké nahřátí zad horkými lávovými kameny (LK).

K masáži je používán vysoce kvalitní bio olej Saloos Devatero kvítí.

Bonus k masáži rukou

Masáž rukou je velice uvolňující procedura, díky které si unavené ruce odpočinou. Je vhodná pro všechny klienty kteří pracují jak manuálně, tak i například v kanceláři na PC.

Součástí každé masáže rukou je také unikátní SPA procedura značky tianDe SPA Technology.

Procedura se skládá ze tří kroků:

1) hloubkové čištění kokosovým mléčným peelingem tianDe

2) levandulová tělová sůl tianDe působí blahodárně na nervové napětí a likviduje oteklost

3) procedura je zakončena výživným hydratačním krémem na ruce s ovčím krémem tianDe