Otázky, názory, zkušenosti...

Datum: 04.10.2015

Vložil: Tereza Hanyášová

Titulek: Zajímavé a příjemné setkání :)

Děkuji za zkušenosti a zajímavé podněty pana Šráma..dnes jsme s mojí kolegyní Janou Heinovou absolvovaly kurz "Lávové kameny", ve kterém jsem měla roli figuranta..masáž, kterou pan Šrám učí, považuji po svých klientských zkušenostech za luxusní. Těším se, až načerpané zkušenosti přeneseme prostřednictvím kolegyně do mojí masérny a nabídneme masáž lávovými kameny i našim klientům.

—————

Datum: 05.10.2015

Vložil: Daniel Šrám

Titulek: Re: Zajímavé a příjemné setkání :)

Děkuji za Vaše hodnocení. Od Vás, jako dlouholeté profesionálky, mne těší dvojnásob. Přeji Vám mnoho úspěchů ve Vašem dalším podnikání.

—————

Datum: 24.09.2015

Vložil: Petra Berkova

Titulek: DOPORUCUJI

Pán Šrám je velmi profesionální maser.Absolvovala jsem u něj kurz lávových kamenů a byl naprosto úžasný.Velmi příjemný,trpělivý a pochodový.Kurz který jsem se u něj naučila,má u mých klientů neobyčejný ohlas.Velmi doporucuji. :)

—————

Datum: 05.10.2015

Vložil: Daniel Šrám

Titulek: Re: DOPORUCUJI

Děkuji za Vaše doporučení. Jsem velmi rád, že kurz naplnil Vaše očekávání. Přeji Vám mnoho spokojených klientů na novém působišti.

—————

Datum: 06.05.2013

Vložil: Petra

Titulek: doporučuji

Dobrý den,chci poděkovat za skvělý kurz lávových kamenů,příjemné prostředí,užitečné rady , trpělivost a ochotu učit a vysvětlovat.Kdyby byly v budoucnu v nabídce další kurzy neváhám a jedu zas.Doporučuji všem.

—————